Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
T2 Trainspotting (2017) me Titra Shqip

T2 Trainspotting (2017) me Titra Shqip

Përballuni me të kaluarën tuaj. Zgjidhni të ardhmen.Jan. 27, 2017United Kingdom117 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kanë kaluar njëzet vjet, shumë gjëra kanë ndryshuar ndërsa të tjerat kanë mbetur të njëjta për Mark Renton, i cili vendos të kthehet në një vend që ai e ka quajtur gjithmonë shtëpi. Në pritje të tij janë Spud, Sick Boy dhe Begbie. Por të njohurit e tjerë të vjetër si pikëllimi, humbja, gëzimi, hakmarrja, miqësia, dashuria, frika, pendimi, droga dhe vetë-shkatërrimi janë gjithashtu të gatshëm ta mirëpresin atë përsëri.

T2 Trainspotting (2017) me Titra Shqip
T2 Trainspotting (2017) me Titra Shqip
T2 Trainspotting (2017) me Titra Shqip
T2 Trainspotting (2017) me Titra Shqip
T2 Trainspotting (2017) me Titra Shqip
T2 Trainspotting (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal T2 Trainspotting
Vlerësimi IMDb 7.2 116,709 vota
Vlerësimi TMDb 7 2,441 vota

Regjizori

Danny Boyle
Regjizori

Aktorët

Ewan McGregor isMark
Mark "Rent Boy" Renton
Jonny Lee Miller isSimon
Simon "Sick Boy" Williamson
Ewen Bremner isDaniel
Daniel "Spud" Murphy
Robert Carlyle isFrancis
Francis "Franco" Begbie
Anjela Nedyalkova isVeronika Kovach
Veronika Kovach
Kelly Macdonald isDiane Coulston
Diane Coulston
Shirley Henderson isGail Houston
Gail Houston
Irvine Welsh isMikey Forrester
Mikey Forrester
James Cosmo isMr. Renton
Mr. Renton
Eileen Nicholas isMrs. Renton (archive footage)
Mrs. Renton (archive footage)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Risen (2021) me Titra Shqip
Ferry (2021)
The Way We Are 2020
Made 2001
The Clovehitch Killer (2018)
I’m Not There (2007) me Titra Shqip
Brick 2006
Wrath of Man (2021) me Titra Shqip
The Circle (2017) me Titra Shqip
The Barber 2002
Mama Weed (2020)
The Power 2021