Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Synchronicity (2015) me Titra Shqip

Synchronicity (2015) me Titra Shqip

Për të shpëtuar të ardhmen e tij ai duhet të ndryshojë të kaluarën e tij.Jul. 22, 2015USA101 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jim Beale dhe ekipi i tij i fizikanëve kanë shpikur një pajisje jashtëzakonisht të popullarizuar, një makinë të aftë për të përshkuar hapësirën dhe kohën. Kur përballet me një dahli të rrallë nga e ardhmja, Jim duhet të gjejë përshtatjen identike me atë lule për të demonstruar se si funksionon shpikja e tij. Ai shpejt zbulon se dahlia është në duart e Abby, një vajze misterioze që e mashtron atë për të zbuluar sekretet e tij. I bindur se Abby dëshiron të vjedhë shpikjen e tij, Jim udhëton prapa në kohë për të ndaluar tradhtinë e saj para se të jetë vonë. Në të kaluarën, ai do të zbulojë një të vërtetë befasuese për makinën, vajzën dhe realitetin e tij.

Synchronicity (2015) me Titra Shqip
Synchronicity (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Synchronicity
Vlerësimi IMDb 5.5 10,485 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 289 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
Playhouse (2021) me Titra Shqip
The Tomorrow War 2021 me Titra Shqip
Bridge of Dragons 1999 me Titra Shqip
Awake (2021) me Titra Shqip
No Sudden Move (2021) me Titra Shqip
Mad Max: Fury Road (2015) me Titra Shqip
The Girl on the Train (2016) me Titra Shqip
Caveat (2020) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
Raees (2017) me Titra Shqip
Monster Trucks (2016) me Titra Shqip