Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Synchronic (2020) me Titra Shqip

Synchronic (2020) me Titra Shqip

Koha është një iluzion.Oct. 23, 2020USA101 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Steve dhe Dennis, ndihmësmjekët e New Orleans dhe miq të vjetër, hasin në një seri incidentesh të çuditshme dhe tmerruese, duke i fajësuar ata për një ilaç të ri misterioz. Por kur vajza më e madhe e Denisit zhduket në mënyrë misterioze, Steve bie ndesh me një të vërtetë tmerruese për psikedelikun e supozuar që do të sfidojë gjithçka që ai di për realitetin dhe rrjedhën e kohës në vetvete.

Synchronic (2020) me Titra Shqip
Synchronic (2020) me Titra Shqip
Synchronic (2020) me Titra Shqip
Synchronic (2020) me Titra Shqip
Synchronic (2020) me Titra Shqip
Synchronic (2020) me Titra Shqip
Synchronic (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Synchronic
Vlerësimi IMDb 6.2 22,742 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 329 vota

Regjizori

Aktorët

Anthony Mackie isSteve Denube
Steve Denube
Jamie Dornan isDennis Dannelly
Dennis Dannelly
Katie Aselton isTara Dannelly
Tara Dannelly
Alexia Ioannides isBrianna Dannelly
Brianna Dannelly
Ramiz Monsef isDr. Kermani
Dr. Kermani
Bill Oberst Jr. isThe Looter
The Looter
Kate Adair isCrack Girlfriend
Crack Girlfriend
Matthew Underwood isOfficer Beaumont
Officer Beaumont
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Security (2021) me Titra Shqip
Silent Night (2020) me Titra Shqip
The Deep Ones (2020) me Titra Shqip
Sex and Breakfast (2007) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
Joe Bell (2021) me Titra Shqip
Irreversible (2002) me Titra Shqip
Alone (2017) me Titra Shqip
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
Infinite (2021) me Titra Shqip
The Good Son 1993
Star Wars: Episode II – Attack of the Clones 2002