Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Sylvie’s Love 2020

Sylvie’s Love 2020

Sometimes the right love comes at the wrong time.Jan. 27, 2020United States114 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një grua e re takon një saksofonist aspirues në dyqanin e regjistrimeve të babait të saj në 1950 në Harlem, dashuria e tyre ndez një romancë gjithëpërfshirëse që kapërcen ndryshimin e kohërave, gjeografisë dhe suksesit profesional.

Sylvie’s Love 2020
Sylvie’s Love 2020
Titulli origjinal Sylvie's Love
Vlerësimi IMDb 6.8 4,789 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 47 vota

Regjizori

Eugene Ashe
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Prom Night 2008
Cordelia 2020
After.Life (2009) me Titra Shqip
Sniper 3 2004
Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
Che: Part One (2008) me Titra Shqip
The Mauritanian 2021
Natasha 2007
Winter Passing 2006 me Titra Shqip
The Wannabe (2015) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Hotel Rwanda 2004