Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Sword of Destiny (2021) me Titra Shqip

Sword of Destiny (2021) me Titra Shqip

Mar. 30, 202191 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Meng Yang, djali i mjeshtrit të shpatave përballet i vetëm me rreziqet e vendit të tij dhe pasi rritet, vendos të marrë hak për babanë e tij. Babai i tij i lë një shpatë, e cila edhe pse e vjetër, ka shumë vlerë. Meng Yang duhet të shoqërojë Princin drejt Pallatit mbretëror për të marrë fronin. Gjatë rrugës, ata hasin shumë pengesa.

Sword of Destiny (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sword of Destiny (2021) me Titra Shqip

Regjizori

Yuxi Li
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sniper: Assassin’s End 2020
The Empire Strikes Back 1980
Thor (2011) me Titra Shqip
Boss Level (2021) me Titra Shqip
Twist (2021) me Titra Shqip
Species III 2004
Star Trek Into Darkness (2013) me Titra Shqip
400 Bullets 2021
Rush Hour 3 2007
Ferry (2021)
Zack Snyder’s Justice League 2021
Terminator: Dark Fate 2019 me Titra Shqip