Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 323 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip

Sweet Girl (2021) me Titra Shqip

Familja lufton si një e vetme.Aug. 20, 2021United StatesR
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Njeriu i përkushtuar i familjes Ray Cooper premton hakmarrje ndaj kompanisë farmaceutike përgjegjëse për tërheqjen e një ilaçi të mundshëm shpëtues nga tregu pak para se gruaja e tij (Adria Arjona) të vdiste nga kanceri. Por kur kërkimi i së vërtetës e çon atë në një takim vdekjeprurës që e vë atë dhe vajzën e tij Rachel (Isabela Merced) në rrezik të madh, misioni i Ray bëhet një kërkim për hakmarrje për të mbrojtur atë që ka mbetur nga familja e tij.

Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sweet Girl
Vlerësimi IMDb N/A N/A vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Yin Yang Master 2021
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
Madame Claude 2021
News of the World 2020
Zebra Girl (2021) me Titra Shqip
Love Is Strange (2014) me Titra Shqip
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
The Courier 2020
The Zookeeper’s Wife (2017) me Titra Shqip
Step Up Revolution (2012) me Titra Shqip
Don’t Tell a Soul (2020)
GoodFellas (1990) me Titra Shqip