Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Sweet Carolina (2021) me Titra Shqip

Sweet Carolina (2021) me Titra Shqip

Humbja e një familjeje bëhet një dhuratë e papriturMay. 15, 2021USA84 Min.TV-G
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas vdekjes së motrës dhe kunatit të saj në një aksident tragjik, Josie, një drejtuese marketingu nga Nju Jorku, nxiton në vendlindjen e saj New Hope, Karolina e Veriut, për të qenë me familjen e saj, e shkatërruar nga humbja. Ajo zbulon se është emëruar kujdestare e fëmijëve të motrës së saj, Delilah dhe Ben, një lajm që rëndon si tek ajo ashtu edhe tek prindërit e saj. Josie nuk mund të mos reflektojë mbi të kaluarën e saj kur ndesh në Cooper, një të dashur të shkollës së mesme që u bë trajner basketbolli. Nuk do të kalojë shumë kohë para se të zgjohen ndjenjat e vjetra.

Sweet Carolina (2021) me Titra Shqip
Sweet Carolina (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sweet Carolina
Vlerësimi IMDb 6.9 685 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Gintama: The Very Final (2021) me Titra Shqip
Soy Rada: Serendipity (2021) me Titra Shqip
Uncle Vanya (2020) me Titra Shqip
Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
Midnight at the Magnolia (2020)
Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip
Spontaneous (2020) me Titra Shqip
Max Cloud (2020)
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
Willy’s Wonderland 2021
Wish Dragon (2021) me Titra Shqip
Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip