Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 178 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4embedsb.com
Survive the Game (2021) me Titra Shqip

Survive the Game (2021) me Titra Shqip

Oct. 08, 2021USA97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur polici David plagoset në një përmbledhje droge që shkoi keq, kolegu Cal gjuan dy kriminelët që e qëlluan. Dhe kështu ata të gjithë përfundojnë në një fermë të izoluar të drejtuar nga veterineri i shqetësuar Eric. Ndërsa Cal dhe Eric mendojnë se si të mbrohen, dy kriminelëve u bashkohen anëtarët e tjerë të bandës së tyre. Me ardhjen e Davidit të plagosur, Cal dhe Eric do të duhet të përdorin të gjitha aftësitë e tyre për të mposhtur kartelin.

Survive the Game (2021) me Titra Shqip
Survive the Game (2021) me Titra Shqip
Survive the Game (2021) me Titra Shqip
Survive the Game (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Survive the Game
Vlerësimi IMDb 4.7 896 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 12 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Kalifornia 1993
Prom Night 2008
The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip
A Bittersweet Life 2005
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
Major Grom: Plague Doctor (2021) me Titra Shqip
The Grudge 3 (2009) me Titra Shqip
Fast and Fierce: Death Race 2020 me Titra Shqip
High Life (2009) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Oxygen (2021)