Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Superstition (2001) me Titra Shqip

Superstition (2001) me Titra Shqip

Oct. 13, 2001NetherlandsN/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Babysitter 19-vjeçarja Julie akuzohet për vrasje kur djepi i foshnjës merr flakë. Duket sikur Julie zotëron aftësi të rralla telepatike, të cilat nuk mund t’i kontrollojë. Avokati i saj i ri lufton për të në gjykatë dhe kundër opinionit publik në Itali, të cilë e akuzojnë atë se është një shtrigë.

Superstition (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Superstition
Vlerësimi IMDb 5.1 522 vota
Vlerësimi TMDb 4.5 4 vota

Regjizori

Kenneth Hope
Regjizori

Aktorët

Mark Strong isAntonio Gabrieli
Antonio Gabrieli
Sienna Guillory isJulie McCullough
Julie McCullough
Charlotte Rampling isFrances Matteo
Frances Matteo
Alice Krige isMirella Cenci
Mirella Cenci
David Warner isJudge Padovani
Judge Padovani
Frances Barber isIsabella Flores
Isabella Flores
Derek de Lint isAllessandro Censi
Allessandro Censi
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Heiress 2021
Carver 2008
Ju-on: White Ghost (2009) me Titra Shqip
Night of the Sicario 2021
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
Dark Spell (2021) me Titra Shqip
Night Drive (2021) me Titra Shqip
The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
Playhouse (2021) me Titra Shqip
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip
Hannibal Rising 2007
Wild Dog 2021