Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Superman: Unbound (2013) me Titra Shqip

Superman: Unbound (2013) me Titra Shqip

The machine is comingApr. 23, 2013United States75 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Supermeni dhe kushërira e tij Supergirl, e cila ende nuk është mësuar plotësisht me jetën tokësore dhe fuqitë e saj, e gjejnë veten të detyruar të luftojnë kundër Brainiac, gjysmë-makine e pamëshirshme e gjysmë njeri, i etur për dije në galaktikë. Qëllimi i të dyve është të parandalojnë Brainiac, pasi të ketë burgosur disa nga qytetet më të rëndësishme të botëve të tjera, nga përqendrimi i pamjeve të tij në Tokë.

Superman: Unbound (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Superman: Unbound
Vlerësimi IMDb 6.6 11,854 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 257 vota

Regjizori

James Tucker
Regjizori

Aktorët

Matt Bomer isClark Kent / Superman (voice)
Clark Kent / Superman (voice)
John Noble isBrainiac (voice)
Brainiac (voice)
Stana Katic isLois Lane (voice)
Lois Lane (voice)
Molly C. Quinn isKara Zor-El / Supergirl (voice)
Kara Zor-El / Supergirl (voice)
Diedrich Bader isSteve Lombard (voice)
Steve Lombard (voice)
Jason Beghe isTerrorist Leader (voice)
Terrorist Leader (voice)
Frances Conroy isMa Kent (voice)
Ma Kent (voice)
Melissa Disney isThara (voice)
Thara (voice)
Alexander Gould isJimmy Olsen (voice)
Jimmy Olsen (voice)
Sirena Irwin isAlura (voice)
Alura (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Elite Squad: The Enemy Within 2010
The Beast 2020
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Infinite (2021) me Titra Shqip
Those Who Wish Me Dead (2021)
Bloodsport: The Dark Kumite 1999
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
Terminator Salvation 2009
G.I. Joe: Retaliation 2013
Kickboxer 3: The Art of War 1992
A Whisker Away 2020