Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Superman: Red Son (2020) me Titra Shqip

Superman: Red Son (2020) me Titra Shqip

Feb. 24, 2020United States84 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Rusinë e Luftës së Ftohtë, Supermeni udhëheq përpjekjen komuniste për të promovuar ideologjinë e shtetit sovjetik. Ndërkohë, përtej Atlantikut, shkencëtari i shkëlqyer Amerikan Lex Luthor harton një plan për të tërhequr dhe shkatërruar kërcënimin e huaj sovjetik. Ajo që vijon është një gjueti e pamëshirshme që do ta lërë të gjithë njerëzimin pezull.

Superman: Red Son (2020) me Titra Shqip
Superman: Red Son (2020) me Titra Shqip
Superman: Red Son (2020) me Titra Shqip
Superman: Red Son (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Superman: Red Son
Vlerësimi IMDb 6.4 11,901 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 573 vota

Regjizori

Sam Liu
Regjizori

Aktorët

Jason Isaacs isSuperman (voice)
Superman (voice)
Amy Acker isLois Lane (voice)
Lois Lane (voice)
Diedrich Bader isLex Luthor (voice)
Lex Luthor (voice)
Vanessa Marshall isDiana / Wonder Woman (voice)
Diana / Wonder Woman (voice)
Phil Morris isJames Olsen (voice)
James Olsen (voice)
Roger Craig Smith isBatman (voice)
Batman (voice)
William Salyers isJoseph Stalin (voice)
Joseph Stalin (voice)
Jim Meskimen isJohn F. Kennedy (voice)
John F. Kennedy (voice)
Sasha Roiz isHal Jordan (voice)
Hal Jordan (voice)
Phil LaMarr isJohn Stewart (voice)
John Stewart (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009) me Titra Shqip
Fantastic Four (2005) me Titra Shqip
Sniper 3 2004
Gorgeous 1999 me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
The Bourne Supremacy 2004
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999
Fast and Fierce: Death Race 2020
Infidel 2019
High Risk (1995) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip