Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Superman: Man of Tomorrow (2020) me Titra Shqip

Superman: Man of Tomorrow (2020) me Titra Shqip

Before he was the Man of Steel, he was the Man of Tomorrow.Aug. 23, 2020United States86 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Është agimi i një epoke të re heronjsh dhe Metropolis sapo ka takuar të parin. Por ndërsa praktikanti i Daily Planet Clark Kent – duke punuar së bashku me reporteren Lois Lane – ushtron fshehurazi fuqitë e tij të huaja të fluturimit, super-forcës dhe vizionit me rreze X në betejën për mirë, ka horizont edhe më të madh.

Superman: Man of Tomorrow (2020) me Titra Shqip
Superman: Man of Tomorrow (2020) me Titra Shqip
Superman: Man of Tomorrow (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Superman: Man of Tomorrow
Vlerësimi IMDb 6.4 4,858 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 248 vota

Regjizori

Chris Palmer
Regjizori

Aktorët

Zachary Quinto isLex Luthor (voice)
Lex Luthor (voice)
Alexandra Daddario isLois Lane (voice)
Lois Lane (voice)
Neil Flynn isJonathan Kent (voice)
Jonathan Kent (voice)
Bellamy Young isMartha Kent (voice)
Martha Kent (voice)
Darren Criss isKal-El / Clark Kent / Superman (voice)
Kal-El / Clark Kent / Superman (voice)
Cristina Milizia isMaya (voice) / Petey (voice) / Kaylie (voice)
Maya (voice) / Petey (voice) / Kaylie (voice)
April Stewart isMrs. Ross (voice)
Mrs. Ross (voice)
Cissy Jones isNurse (voice)
Nurse (voice)
Ike Amadi isJ'onn J'onzz / Martian Manhunter (voice)
J'onn J'onzz / Martian Manhunter (voice)
Ryan Hurst isLobo (voice)
Lobo (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip
Replicant (2001) me Titra Shqip
The Purge (2013) me Titra Shqip
2012 (2009) me Titra Shqip
Enforcement (2020) me Titra Shqip
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
Warcraft (2016) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) me Titra Shqip
The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip
Rogue One: A Star Wars Story 2016
Legion 2010