Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Super 8 (2011) me Titra Shqip

Super 8 (2011) me Titra Shqip

Mbërriti.Jun. 08, 2011USA112 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ohio, 1979. Joe është një djalë rreth dhjetë vjeç i cili është i apasionuar pas mundësive që i ofrohen nga një aparat i vogël super 8, deri në atë pikë sa ai dhe miqtë e tij kanë formuar një ekuipazh të improvizuar për të bërë një film. Gjatë njërit prej xhirimeve, grupi dëshmon një aksident katastrofik që çon një tren të dalë nga shinat dhe pas së cilës duket se diçka anormale po ikën nga treni. Nga ai moment gjithçka në zonën përreth merr një kthesë të çuditshme dhe ngjarjet e pashpjegueshme janë gjithnjë e më të shumta dhe serioze

Super 8 (2011) me Titra Shqip
Super 8 (2011) me Titra Shqip
Super 8 (2011) me Titra Shqip
Super 8 (2011) me Titra Shqip
Super 8 (2011) me Titra Shqip
Super 8 (2011) me Titra Shqip
Super 8 (2011) me Titra Shqip
Super 8 (2011) me Titra Shqip
Super 8 (2011) me Titra Shqip
Super 8 (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Super 8
Vlerësimi IMDb 7 344,958 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 5,292 vota

Regjizori

J.J. Abrams
Regjizori

Aktorët

Elle Fanning isAlice Dainard
Alice Dainard
Riley Griffiths isCharles Kaznyk
Charles Kaznyk
Kyle Chandler isJackson Lamb
Jackson Lamb
AJ Michalka isJen Kaznyk
Jen Kaznyk
Ryan Lee isCary McCarthy
Cary McCarthy
Ron Eldard isLouis Dainard
Louis Dainard
Gabriel Basso isMartin Read
Martin Read
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spectral (2016) me Titra Shqip
Detective Chinatown 2 (2018) me Titra Shqip
Heatstroke (2013) me Titra Shqip
Hard Candy 2005
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Operation Red Sea (2018) me Titra Shqip
122 2019
Original Sin (2001) me Titra Shqip
Locked In (2021)
Lazarus (2021) me Titra Shqip
The Double (2014) me Titra Shqip
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip