Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 270 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Suntan (2016) me Titra Shqip

Suntan (2016) me Titra Shqip

Disa bëhen bronz, të tjerët digjen.Mar. 31, 2016Greece104 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kostis, një mjek në moshë të mesme, së fundmi është emëruar mjek në një ishull të vogël grek. Ai e kaloi dimrin në vetmi të plotë dhe të trishtuar, por ardhja e verës sjell shumë turistë, të gatshëm për t’u nxirë në plazhet nudiste dhe për të marrë pjesë në festa të çmendura. Takimi me Anën e bukur dhe flirtuese, turiste me pushime, i prish ekzistencën dhe shumë shpejt kthehet në një obsesion.

Suntan (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Suntan
Vlerësimi IMDb 6.6 6,674 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 58 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Paint 2020
The Last Subway (1999) me Titra Shqip
Together (2021) me Titra Shqip
Beneath a Sea of Lights 2020
Little Big Top (2006) me Titra Shqip
Hotel Desire (2011) me Titra Shqip
The Zookeeper’s Wife (2017) me Titra Shqip
On My Skin (2018) me Titra Shqip
Fear of Rain 2021
Obsessed (2009) me Titra Shqip
Breaking News in Yuba County 2021
Hit & Run (2012) me Titra Shqip