Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Suicide Squad: Hell to Pay (2018) me Titra Shqip

Suicide Squad: Hell to Pay (2018) me Titra Shqip

Kur bota ka nevojë për më të mirën, ata thërrasin më të keqenMay. 09, 2018United States86 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Amanda Waller, drejtoresha e burgut Belle Reve edhe një herë mbledh një Skuadër Vetëvrasjeje me detyrën për të rimarrë një objekt mistik shumë të fuqishëm me çdo kusht. Përveç Deadshot, Kapiten Boomerang dhe Harley Quinn, ekipi gjithashtu përfshin të sapoardhurit Copperhead, Killer Frost dhe mjeshtrin e arteve marciale Bronze Tiger.

Suicide Squad: Hell to Pay (2018) me Titra Shqip
Suicide Squad: Hell to Pay (2018) me Titra Shqip
Suicide Squad: Hell to Pay (2018) me Titra Shqip
Suicide Squad: Hell to Pay (2018) me Titra Shqip
Suicide Squad: Hell to Pay (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Suicide Squad: Hell to Pay
Vlerësimi IMDb 7 12,438 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 374 vota

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Synchronic (2020) me Titra Shqip
100% Wolf (2020) me Titra Shqip
The Survivalist (2021) me Titra Shqip
Skyfall (2012) me Titra Shqip
The Addams Family 2 (2021) me Titra Shqip
Thunder Force 2021
The Comeback Trail (2020)
Secret Magic Control Agency 2021
Voyagers 2021
Superman Returns (2006) me Titra Shqip
The X Files (1998) me Titra Shqip
Ninja Assassin (2009) me Titra Shqip