Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Suicide Squad (2016) me Titra Shqip

Suicide Squad (2016) me Titra Shqip

Heronjtë më të këqij ndonjëherë.Aug. 03, 2016United States123 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një agjenci qeveritare sekrete, e drejtuar nga Amanda Waller dhe e quajtur Argus, krijon një grup pune të përbërë nga super kriminelë. Atyre u caktohen detyra të rrezikshme për të përfunduar në këmbim të butësisë për dënimet e tyre me burg. Sidoqoftë, jo gjithçka është aq e thjeshtë sa duket dhe skuadrilja së shpejti do të duhet të merret me një situatë të papritur.

Suicide Squad (2016) me Titra Shqip
Suicide Squad (2016) me Titra Shqip
Suicide Squad (2016) me Titra Shqip
Suicide Squad (2016) me Titra Shqip
Suicide Squad (2016) me Titra Shqip
Suicide Squad (2016) me Titra Shqip
Suicide Squad (2016) me Titra Shqip
Suicide Squad (2016) me Titra Shqip
Suicide Squad (2016) me Titra Shqip
Suicide Squad (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Suicide Squad
Vlerësimi IMDb 5.9 627,491 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 17,659 vota

Regjizori

David Ayer
Regjizori

Aktorët

Will Smith isFloyd Lawton / Deadshot
Floyd Lawton / Deadshot
Jared Leto isThe Joker
The Joker
Margot Robbie isHarleen Quinzel / Harley Quinn
Harleen Quinzel / Harley Quinn
Joel Kinnaman isRick Flag
Rick Flag
Viola Davis isAmanda Waller
Amanda Waller
Jai Courtney isGeorge 'Digger' Harkness / Boomerang
George 'Digger' Harkness / Boomerang
Jay Hernandez isChato Santana / El Diablo
Chato Santana / El Diablo
Adewale Akinnuoye-Agbaje isWaylon Jones / Killer Croc
Waylon Jones / Killer Croc
Cara Delevingne isJune Moone / Enchantress
June Moone / Enchantress
Ike Barinholtz isKeith Griggs
Keith Griggs
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Boss Baby: Family Business (2021) me Titra Shqip
Edge of the World (2021) me Titra Shqip
The Legend of Hei (2019)
Battleship (2012) me Titra Shqip
Star Wars: The Last Jedi 2017
Dragon Wars (2007) me Titra Shqip
The Hunger Games (2012) me Titra Shqip
Deadpool 2 2018
Star Trek Into Darkness (2013) me Titra Shqip
Click (2006) me Titra Shqip
Largo Winch II (2011) me Titra Shqip
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 (2014) me Titra Shqip