Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 58 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Stuck Apart (2021)

Stuck Apart (2021)

Jan. 08, 2021Turkey96 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I ngecur në një krizë të moshës së mesme, Aziz kërkon ngushëllim nga puna e tij e rëndomtë, miqtë e vetmuar dhe familja e tij e zhurmshme…

Stuck Apart (2021)
Stuck Apart (2021)
Stuck Apart (2021)
Titulli origjinal Azizler
Vlerësimi IMDb 6.1 9,279 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 22 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
Wild Orchid (1989) me Titra Shqip
Shane (1953) me Titra Shqip
Fatherhood (2021) me Titra Shqip
Edge of Darkness (2010) me Titra Shqip
The Green Knight (2021) me Titra Shqip
French Exit (2021)
Paint 2020
The Nest 2020
Sniper 3 2004
Psycho Goreman (2021) me Titra Shqip