Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Stuart Little (1999) me Titra Shqip

Stuart Little (1999) me Titra Shqip

Familja e Vogël Sapo u bë më e madhe.Dec. 17, 1999Germany84 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Stuart është një mi duke u përpjekur të plotësojë nevojën e tij për përkatësi. Kështu që një ditë ai vjen nëpër shtëpinë e familjes Little duke kërkuar ca dashuri. Mami, babai dhe djali e birësojnë atë dhe Stuart shpejt bëhet pjesë e familjes. Më në fund ai ndihet i dashur dhe i përkëdhelur nga të gjithë. Problemi i vetëm me të cilin duhet të përballet është të jetojë me Flokun e Dëborës, macen e shtëpisë, e cila ndihet e lënë në hije.

Stuart Little (1999) me Titra Shqip
Stuart Little (1999) me Titra Shqip
Stuart Little (1999) me Titra Shqip
Stuart Little (1999) me Titra Shqip
Titulli origjinal Stuart Little
Vlerësimi IMDb 5.9 127,930 vota
Vlerësimi TMDb 6 3,285 vota

Regjizori

Rob Minkoff
Regjizori

Aktorët

Michael J. Fox isStuart Little (voice)
Stuart Little (voice)
Geena Davis isMrs. Eleanor Little
Mrs. Eleanor Little
Hugh Laurie isMr. Fredrick Little
Mr. Fredrick Little
Jonathan Lipnicki isGeorge Little
George Little
Nathan Lane isSnowbell (voice)
Snowbell (voice)
Steve Zahn isMonty (voice)
Monty (voice)
Chazz Palminteri isSmokey (voice)
Smokey (voice)
David Alan Grier isRed (voice)
Red (voice)
Jennifer Tilly isCamille Stout (voice)
Camille Stout (voice)
Jim Doughan isDet. Phil Allen / Lucky (voice)
Det. Phil Allen / Lucky (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dumbo (1941) me Dublim Shqip
Man of Steel (2013) me Titra Shqip
10,000 BC (2008) me Titra Shqip
Shrek the Third (2007) me Dublim Shqip
The Hunger Games (2012) me Titra Shqip
Wolfwalkers 2020
Avengers Grimm (2015) me Titra Shqip
Outlander (2008) me Titra Shqip
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
Undine 2020
Sahara (2017) me Dublim Shqip