Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Stripped: Los Angeles 2020

Stripped: Los Angeles 2020

Sep. 30, 2020United States80 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vështrim i patundur në valltaret kryesorë ekzotikë dhe privatë të Los Angeles. Hyni me një leje kalimi të plotë në jetën e pesë grave, ambiciet e para të të cilave i shtyjnë ato
përmes përpjekjeve dhe tabuve për fuqizimin e grave.

Stripped: Los Angeles 2020
Titulli origjinal Stripped: Los Angeles
Vlerësimi IMDb 5.1 170 vota
Vlerësimi TMDb 1 1 vota

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Marvel’s Behind the Mask (2021) me Titra Shqip
Diego Maradona (2019) me Titra Shqip
Africa: The Serengeti (1994) me Titra Shqip
After Porn Ends 2 (2017) me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
American Animals (2018) me Titra Shqip
More Than Miyagi: The Pat Morita Story (2021) me Titra Shqip
Crossing the Bridge: The Sound of Istanbul (2005) me Titra Shqip
The Dissident (2020)
Murderball (2005) me Titra Shqip
The Trader (2018) me Titra Shqip
Wordplay 2006 me Titra Shqip