Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 105 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Stoker (2013) me Titra Shqip

Stoker (2013) me Titra Shqip

Pafajësia përfundon.Feb. 28, 2013United Kingdom99 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas vdekjes së babait të tij Richard (Dermot Mulroney), marrëdhënia midis adoleshentes India (Mia Wasikowska) dhe nënës së saj Evie (Nicole Kidman), një grua emocionalisht e paqëndrueshme me një personalitet të brishtë, mbyllet edhe më shumë në një mungesë të dhimbshme komunikimi. , deri kur të dy marrin papritur një vizitë nga xhaxhai enigmatik Charlie (Matthew Goode), i cili shkon në shtëpinë e tyre pa paralajmërim. Pavarësisht nga indikacionet e forta që e shtyjnë atë të dyshojë se arsyet e vërteta që e shtyjnë xhaxhain e saj të qëndrojë atje janë krejt të ndryshme, India fillon të ndihet e tërhequr rrezikshëm nga njeriu dhe sjelljet e tij.

Stoker (2013) me Titra Shqip
Stoker (2013) me Titra Shqip
Stoker (2013) me Titra Shqip
Stoker (2013) me Titra Shqip
Stoker (2013) me Titra Shqip
Stoker (2013) me Titra Shqip
Stoker (2013) me Titra Shqip
Stoker (2013) me Titra Shqip
Stoker (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Stoker
Vlerësimi IMDb 6.8 106,425 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 1,766 vota

Regjizori

Aktorët

Mia Wasikowska isIndia Stoker
India Stoker
Nicole Kidman isEvelyn 'Evie' Stoker
Evelyn 'Evie' Stoker
Matthew Goode isCharlie Stoker
Charlie Stoker
Dermot Mulroney isRichard Stoker
Richard Stoker
Jacki Weaver isAunt Gwendolyn 'Gin' Stoker
Aunt Gwendolyn 'Gin' Stoker
Lucas Till isChris Pitts
Chris Pitts
Alden Ehrenreich isWhip Taylor
Whip Taylor
Phyllis Somerville isMrs. McGarrick
Mrs. McGarrick
Ralph Brown isSheriff Howard
Sheriff Howard
Judith Godrèche isDoctor Jacquin
Doctor Jacquin
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Shame (2011) me Titra Shqip
Quiet Kill 2004
Stigmata (1999) me Titra Shqip
The Bourne Identity 2002
Limelight (1952) me Titra Shqip
9 Songs (2004) me Titra Shqip
See You Next Christmas (2021) me Titra Shqip
Dark Skies (2013) me Titra Shqip
Sleepers (1996) me Titra Shqip
Step Up 2: The Streets (2008) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
A Bittersweet Life 2005