Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 115 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Stillwater (2021) me Titra Shqip

Stillwater (2021) me Titra Shqip

Sekretet janë të thella.Jul. 29, 2021United States139 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bill, një punonjës i industrisë së naftës, largohet nga Oklahoma për në Marsejë për të vizituar vajzën e tij Allison, e cila ka përfunduar në burg për një krim që ajo pretendon se nuk e ka kryer. I testuar nga barrierat gjuhësore, dallimet kulturore dhe një sistem ligjor kompleks, Bill e bën misionin e tij betejën për lirinë e vajzës së tij. Gjatë këtij udhëtimi, ai zhvillon një miqësi me një grua vendase dhe vajzën e saj të vogël, e cila do ta bëjë atë të zgjerojë shikimin e tij dhe të zbulojë një ndjenjë të re dhe të papritur të ndjeshmërisë me pjesën tjetër të botës.

Stillwater (2021) me Titra Shqip
Stillwater (2021) me Titra Shqip
Stillwater (2021) me Titra Shqip
Stillwater (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Stillwater
Vlerësimi IMDb 6.9 3,686 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 39 vota

Regjizori

Tom McCarthy
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Body Brokers (2021) me Titra Shqip
The Number 23 (2007) me Titra Shqip
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
Cruella (2021) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
The New World (2005) me Titra Shqip
Transformers: Dark of the Moon 2011
The Cutting Edge 1992
Flinch 2021
The Runners (2020)
Miss Pettigrew Lives for a Day 2008
A Fighting Man (2014) me Titra Shqip