Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Stigmata (1999) me Titra Shqip

Stigmata (1999) me Titra Shqip

Lajmëtari duhet të heshtet.Sep. 10, 1999USA103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një parukiere e re ateiste nga Pitsburg zbulon me tmerr dhe dhimbje se ajo ka stigmata, një shenjë hyjnore e shenjtërisë e rezervuar për disa të zgjedhur. Shenjat e pasionit të Krishtit në trupin e saj janë shkaktuar nga një dhuratë e lashtë rruzare nga nëna e saj dhe tërheqin vëmendjen e një prifti hetues të dërguar nga Vatikani, i cili konstaton se gruaja është terminali i një entiteti që i dikton asaj në Aramaisht një ungjill i njohur tashmë dhe i destinuar nga Kisha në harresë, sepse rishkruan plotësisht historinë e saj.

 

 

Shënim:

Emocionues dhe tërheqës, filmi i Wainwright rikuperon një tension të përplasjes apokaliptike midis “të shenjtës” dhe “demonike” që të kujton “The Exorcist” dhe “The Omen“.

Stigmata (1999) me Titra Shqip
Stigmata (1999) me Titra Shqip
Stigmata (1999) me Titra Shqip
Stigmata (1999) me Titra Shqip
Stigmata (1999) me Titra Shqip
Stigmata (1999) me Titra Shqip
Stigmata (1999) me Titra Shqip
Stigmata (1999) me Titra Shqip
Stigmata (1999) me Titra Shqip
Stigmata (1999) me Titra Shqip
Titulli origjinal Stigmata
Vlerësimi IMDb 6.2 66,509 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 773 vota

Regjizori

Aktorët

Patricia Arquette isFrankie Paige
Frankie Paige
Gabriel Byrne isFather Andrew Kiernan
Father Andrew Kiernan
Jonathan Pryce isCardinal Daniel Houseman
Cardinal Daniel Houseman
Nia Long isDonna Chadway
Donna Chadway
Thomas Kopache isFather Durning
Father Durning
Rade Šerbedžija isMarion Petrocelli
Marion Petrocelli
Enrico Colantoni isFather Dario
Father Dario
Dick Latessa isFather Gianni Delmonico
Father Gianni Delmonico
Portia de Rossi isJennifer Kelliho
Jennifer Kelliho
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Candyman (2021) me Titra Shqip
Skinwalker Ranch (2013) me Titra Shqip
Initiation (2021)
X-Men: The Last Stand 2006
Jack Strong (2014) me Titra Shqip
Oculus (2014) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Source Code (2011) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Jindabyne 2006
Species 1995
86 Melrose Avenue (2021)