Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 47 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Step Up All In (2014) me Titra Shqip

Step Up All In (2014) me Titra Shqip

Çdo hap ka çuar në këtëJul. 16, 2014United States112 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Balerini i rrugës Sean Asa nga Miami lëviz në Hollywood për të gjetur fat dhe famë para se të zbulojë se shanset për ta bërë atë në vallëzim profesional janë pothuajse të vogla. Por kur ekipi i ri që ai formon me Andie të bukur dhe kokëfortë arrin fazat e fundit të një shfaqje televizive realiteti në Las Vegas, Sean do të ketë një shans për të përmbushur dëshirat e tij vetëm nëse lë mënjanë disa rivalitete të vjetra për t’u përqëndruar në kërcim, çfarë ai dashuron më shumë se çdo gjë tjetër.

Step Up All In (2014) me Titra Shqip
Step Up All In (2014) me Titra Shqip
Step Up All In (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Step Up All In
Vlerësimi IMDb 6 33,101 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 1,649 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Taxi Driver (1976)
Dear Evan Hansen (2021) me Titra Shqip
Time Is Up (2021) me Titra Shqip
National Lampoon’s Van Wilder 2002 me Titra Shqip
Protégé (2007) me Titra Shqip
Land (2021) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
Foxfire 1996
Blue Crush (2002) me Titra Shqip
Lone Survivor (2013) me Titra Shqip
Che: Part Two (2009) me Titra Shqip
The Hunted (2003) me Titra Shqip