Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 64 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Step Up 3D (2010) me Titra Shqip

Step Up 3D (2010) me Titra Shqip

Dy Botë. Një ëndërr.Aug. 04, 2010United States107 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Valltarët e rrugës e gjejnë veten të përfshirë në një sfidë me valltarët e hip hopit. Beteja me koreografinë dhe lëvizjet akrobatike do të ndryshojë rrjedhën e jetës së tyre.

Step Up 3D (2010) me Titra Shqip
Step Up 3D (2010) me Titra Shqip
Step Up 3D (2010) me Titra Shqip
Step Up 3D (2010) me Titra Shqip
Step Up 3D (2010) me Titra Shqip
Step Up 3D (2010) me Titra Shqip
Step Up 3D (2010) me Titra Shqip
Step Up 3D (2010) me Titra Shqip
Step Up 3D (2010) me Titra Shqip
Step Up 3D (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Step Up 3D
Vlerësimi IMDb 6.2 56,377 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 1,591 vota

Regjizori

Jon M. Chu
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Saving Paradise (2021) me Titra Shqip
Syriana 2005
Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
Life of Pi (2012) me Titra Shqip
The Girl on the Train (2016) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin: The Beginning (2021) me Titra Shqip
Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
American Ninja 3: Blood Hunt 1989
The Blind Side (2009) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Stowaway 2021