Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 44 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Step Up (2006) me Titra Shqip

Step Up (2006) me Titra Shqip

Çdo shans i dytë fillon me një hap të parë.Aug. 11, 2006United States104 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Djali i rrugës Tyler Gage përpiqet të hyjë në Shkollën e Arteve të Maryland natën për një grabitje. Pasi zbulohet, ai dënohet me një numër të konsiderueshëm orësh riedukimi për të kaluar në të njëjtën shkollë, ku takon Norën, një valltare baleti, me të cilën lind një miqësi. Vajza po përgatit esenë e rëndësishme të fundit dhe përfshin Tyler.

Step Up (2006) me Titra Shqip
Step Up (2006) me Titra Shqip
Step Up (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Step Up
Vlerësimi IMDb 6.5 112,755 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 3,077 vota

Regjizori

Anne Fletcher
Regjizori

Aktorët

Channing Tatum isTyler Gage
Tyler Gage
Jenna Dewan isNora Clark
Nora Clark
Rachel Griffiths isDirector Gordon
Director Gordon
De'Shawn Washington isSkinny Carter
Skinny Carter
Drew Sidora isLucy Avila
Lucy Avila
Josh Henderson isBrett Dolan
Brett Dolan
Mario isMiles Darby
Miles Darby
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Black Angel (2002) me Titra Shqip
Mayday (2021) me Titra Shqip
Kickboxer: Retaliation 2018
The Number 23 (2007) me Titra Shqip
The Cooler (2003)
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
Hard Hit (2021) me Titra Shqip
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
Kóblic (2016) me Titra Shqip
L.A. Confidential (1997) me Titra Shqip
Flinch 2021
The 24th (2020) me Titra Shqip