Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Step Up 2: The Streets (2008) me Titra Shqip

Step Up 2: The Streets (2008) me Titra Shqip

Nuk është e rëndësishme nga je. Është e rëndësishme se ku je.Feb. 14, 2008United States98 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Andie vjen nga rruga dhe është e lidhur me një ekip të hip-hopit, por përfundon të regjistrohet në Shkollën e Arteve në Maryland për të studiuar seriozisht. Ndjekja në vend të kësaj vjen nga skena e baletit, por një zemër hip-hop rreh në gjoksin e saj. Moose po studion gjithashtu në Maryland si teknik ndriçimi, por aspirata e tij e vërtetë është të kërcejë. Ata do ta gjejnë veten në rrugë për një sfidë të madhe.

Step Up 2: The Streets (2008) me Titra Shqip
Step Up 2: The Streets (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Step Up 2: The Streets
Vlerësimi IMDb 6.2 80,930 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 1,852 vota

Regjizori

Jon M. Chu
Regjizori

Aktorët

Briana Evigan isAndie West
Andie West
Robert Hoffman isChase Collins
Chase Collins
Will Kemp isBlake Collins
Blake Collins
Cassie Ventura isSophie Donovan
Sophie Donovan
Mari Koda isJenny Kido
Jenny Kido
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wicked (2021) me Titra Shqip
Sniper: Reloaded 2011
Out Of My League (2020) me Titra Shqip
Lie with Me (2005) me Titra Shqip
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
Ride or Die (2021) me Titra Shqip
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
Kóblic (2016) me Titra Shqip
Music (2021) me Titra Shqip
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
The House of Flowers: The Movie (2021) me Titra Shqip
Lolita (1997) me Titra Shqip