Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Stargirl (2020) me Titra Shqip

Stargirl (2020) me Titra Shqip

Pse të jesh i zakonshëm kur mund të jesh i jashtëzakonshëmMar. 10, 2020United States107 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Leo Borlock është student i shkollës së mesme Mica. Me nota më shumë se të mjaftueshme nga grupi shkollor, ai ishte gjithmonë i lumtur që nuk eshte kurrë në qendër të vëmendjes. Sidoqoftë, gjithçka ndryshon kur takon Stargirl Caraway, një studente e re e cila sigurisht nuk kalon pa u vënë re. Duke magjepsur të gjithë me mënyrat e saj ekscentrike dhe të pazakonta për të bërë gjëra, ajo vazhdimisht do të kalojë nga e injoruara dhe e përqeshura në e pranuar dhe e lavdëruar, duke përfshirë Leon në një shakullinë emocionesh.

Stargirl (2020) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Stargirl
Vlerësimi IMDb 6.2 4,457 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 442 vota

Regjizori

Aktorët

Grace VanderWaal isSusan
Susan "Stargirl" Caraway
Graham Verchere isLeo Borlock
Leo Borlock
Karan Brar isKevin Singh
Kevin Singh
Darby Stanchfield isGloria Borlock
Gloria Borlock
Giancarlo Esposito isArchie Brubaker
Archie Brubaker
Collin Blackford isBenny Burrito
Benny Burrito
Shelby Simmons isHillari Kimble
Hillari Kimble
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Back to School (2019) me Titra Shqip
Diary of a Mad Black Woman 2005
Growing Fangs (2021) me Titra Shqip
Midnight at the Magnolia (2020)
Forty Shades of Blue (2005) me Titra Shqip
King Kong 2005
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
Changeling (2008) me Titra Shqip
The Last King of Scotland 2006
The King of Comedy (1982) me Titra Shqip
American Ninja 3: Blood Hunt 1989
Zooey (2021) me Titra Shqip