Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019

Star Wars: The Rise of Skywalker 2019

Every generation has a legendDec. 18, 2019United States142 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Saga Skywalker merr fund. Legjenda të reja do të lindin dhe beteja finale për liri do të zhvillohet.

Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
Titulli origjinal Star Wars: The Rise of Skywalker
Vlerësimi IMDb 6.6 385,812 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 6,649 vota

Regjizori

J.J. Abrams
Regjizori

Aktorët

Carrie Fisher isGeneral Leia Organa
General Leia Organa
Mark Hamill isLuke Skywalker
Luke Skywalker
Adam Driver isKylo Ren / Ben Solo
Kylo Ren / Ben Solo
Oscar Isaac isPoe Dameron
Poe Dameron
Domhnall Gleeson isGeneral Hux
General Hux
Richard E. Grant isAllegiant General Pryde
Allegiant General Pryde
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Girl from the Naked Eye (2012)
Superman vs. The Elite (2012) me Titra Shqip
Xtreme (2021) me Titra Shqip
Species 1995
Skylines 2020
Hollow Man II 2006
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2021) me Titra Shqip
Bloodsport III 1996
Bridge of Dragons 1999
The Prince of Egypt 1998