Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Star Wars: The Last Jedi 2017

Star Wars: The Last Jedi 2017

Darkness rises... and light to meet itDec. 13, 2017United States152 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E reja e guximshme Rey vazhdon udhëtimin e saj epik ndërsa ndeshet me zbulime që lidhen me misteret antike të Forcës dhe zbulime tronditëse për të kaluarën.

Star Wars: The Last Jedi 2017
Star Wars: The Last Jedi 2017
Star Wars: The Last Jedi 2017
Star Wars: The Last Jedi 2017
Star Wars: The Last Jedi 2017
Star Wars: The Last Jedi 2017
Star Wars: The Last Jedi 2017
Star Wars: The Last Jedi 2017
Star Wars: The Last Jedi 2017
Star Wars: The Last Jedi 2017
Titulli origjinal Star Wars: The Last Jedi
Vlerësimi IMDb 7 577,734 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 11,962 vota

Regjizori

Rian Johnson
Regjizori

Aktorët

Mark Hamill isLuke Skywalker / Dobbu Scay (voice)
Luke Skywalker / Dobbu Scay (voice)
Carrie Fisher isGeneral Leia Organa
General Leia Organa
Adam Driver isKylo Ren / Ben Solo
Kylo Ren / Ben Solo
Oscar Isaac isPoe Dameron
Poe Dameron
Andy Serkis isSupreme Leader Snoke
Supreme Leader Snoke
Lupita Nyong'o isMaz Kanata
Maz Kanata
Domhnall Gleeson isGeneral Hux
General Hux
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Captain America: The Winter Soldier (2014) me Titra Shqip
Hunted (2021) me Titra Shqip
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Alien Resurrection (1997) me Titra Shqip
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
Daredevil (2003) me Titra Shqip
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Superman Returns (2006) me Titra Shqip
My Super Ex-Girlfriend (2006) me Titra Shqip
The Hunger Games: Catching Fire (2013) me Titra Shqip