Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip

Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip

A generation's final journey... begins.Dec. 13, 2002United States117 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa ekuipazhi i Ndërmarrjes përgatitet të festojë martesën e Deanna Troi dhe William Riker, një telefonatë e papritur nga Starfleet e detyron anijen të udhëtojë në Romulus për një mision diplomatik të papritur: në fakt, pas një armiqësie të gjatë, Romulanët kanë vendosur negociata të hapura të paqes. Megjithatë, duke arritur në destinacionin e tyre, Picard dhe njerëzit e tij përballen me një kërcënim që mund të çojë në shkatërrimin e Tokës …

Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Star Trek: Nemesis
Vlerësimi IMDb 6.4 75,141 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 992 vota

Regjizori

Stuart Baird
Regjizori

Aktorët

Patrick Stewart isCaptain Jean-Luc Picard
Captain Jean-Luc Picard
Jonathan Frakes isCommander William T. Riker
Commander William T. Riker
Brent Spiner isLt. Commander Data
Lt. Commander Data
LeVar Burton isLt. Commander Geordi La Forge
Lt. Commander Geordi La Forge
Michael Dorn isLt. Commander Worf
Lt. Commander Worf
Gates McFadden isDr. Beverly Crusher
Dr. Beverly Crusher
Marina Sirtis isCounselor Deanna Troi
Counselor Deanna Troi
Tom Hardy isPraetor Shinzon
Praetor Shinzon
Ron Perlman isThe Reman Viceroy
The Reman Viceroy
Shannon Cochran isSenator Tal'aura
Senator Tal'aura
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Terminator Salvation 2009
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
Seven Samurai 1954
Alien Raiders (2008) me Titra Shqip
Fast and Fierce: Death Race 2020
Double Team (1997) me Titra Shqip
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip
Mondo Hollywoodland (2021) me Titra Shqip
Second in Command (2006) me Titra Shqip
The Bourne Supremacy 2004