Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 42 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip

Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip

Jul. 07, 2016United States122 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ekuipazhi i Ndërmarrjes eksploron cepat më të largëta të hapësirës së panjohur, ku i pret një armik i ri misterioz, duke i vendosur ata dhe gjithçka që Federata përfaqëson, në rrezik. Humbja e Ndërmarrjes do t’i detyrojë të gjithë të përpiqen t’i mbijetojnë rreziqeve të planetit alien Altamid.

 

Pak fjalë rreth filmit:

Drejtuar nga Justin Lin dhe shkruar nga Simon Pegg dhe Doug Jung, Star Trek Beyond tregon ekipin e U.S.S. Ndërmarrja që eksploron cepat më të largëta të hapësirës, ​​duke u përballur me një armik të ri dhe misterioz. Rivitalizuar në vitin 2008 nga J.J. Abrams, drejtor i dy kapitujve të ndryshëm (Star Trek – E ardhmja fillon dhe Star Trek në Errësirë), saga fantastiko-shkencore Star Trek zbarkon për herë të parë në duart e Linit, emri i të cilit lidhet në vend me suksesin e Fast and Furious. Nga ana e tij, Lin doli të ishte një njohës ekspert i serialit televiziv të viteve gjashtëdhjetë (Star Trek), i cili donte të shihte si fëmijë me pjesën tjetër të familjes së tij.

Nën drejtimin e fotografisë nga Stephen F. Windon, dizajni i produksionit nga Thomas E. Sanders, kostumet nga Sanja Milkovic Hays dhe muzika nga Michael Giacchino, Star Trek Beyond paraqet një nga momentet kryesore të tij në shkatërrimin e Ndërmarrjes. Event që la tërë ekuipazhin në Altamid, një planet alien krejtësisht i pashkelur.

Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Star Trek Beyond
Vlerësimi IMDb 7 232,515 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 5,323 vota

Regjizori

Justin Lin
Regjizori

Aktorët

Chris Pine isCaptain James T. Kirk
Captain James T. Kirk
Zachary Quinto isCommander Spock
Commander Spock
Karl Urban isDr. 'Bones' McCoy
Dr. 'Bones' McCoy
Zoe Saldana isLieutenant Uhura
Lieutenant Uhura
Simon Pegg isMontgomery 'Scotty' Scott
Montgomery 'Scotty' Scott
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Gorgeous 1999 me Titra Shqip
300 2006
Parallel 2021
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Dune 2021 me Titra Shqip
Escape from Mogadishu (2021) me Titra Shqip
Surrogates (2009) me Titra Shqip
Terminator Genisys 2015
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip
Bliss (2021)
The Thirteenth Floor (1999) me Titra Shqip