Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Star Trek (2009) me Titra Shqip

Star Trek (2009) me Titra Shqip

The future begins.May. 06, 2009United States127 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Edhe një aventurë tjetër e Kapiten Kirk dhe Ndërmarrjes, këtë herë në një parathënie të Serisë Klasike, me takimin midis Kirk-ut të ri (Chris Pine) dhe Spock (Zachary Quinto) në kohën e ndjekjes së Akademisë në qendër të rrëfimit.

Star Trek (2009) me Titra Shqip
Star Trek (2009) me Titra Shqip
Star Trek (2009) me Titra Shqip
Star Trek (2009) me Titra Shqip
Star Trek (2009) me Titra Shqip
Star Trek (2009) me Titra Shqip
Star Trek (2009) me Titra Shqip
Star Trek (2009) me Titra Shqip
Star Trek (2009) me Titra Shqip
Star Trek (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Star Trek
Vlerësimi IMDb 7.9 582,514 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 7,897 vota

Regjizori

J.J. Abrams
Regjizori

Aktorët

Chris Pine isJames T. Kirk
James T. Kirk
Zoe Saldana isNyota Uhura
Nyota Uhura
Karl Urban isLeonard 'Bones' McCoy
Leonard 'Bones' McCoy
Bruce Greenwood isChristopher Pike
Christopher Pike
John Cho isHikaru Sulu
Hikaru Sulu
Anton Yelchin isPavel Chekov
Pavel Chekov
Simon Pegg isMontgomery Scott
Montgomery Scott
Winona Ryder isAmanda Grayson
Amanda Grayson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spider-Man (2002) me Titra Shqip
The Girl from the Naked Eye (2012)
Implanted (2021) me Titra Shqip
The Stranger and the Gunfighter (1974) me Titra Shqip
The Tower (2012) me Titra Shqip
Boss Level (2021) me Titra Shqip
RoboCop (2014) me Titra Shqip
The Beast 2020
Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip
Raees (2017) me Titra Shqip
Max Cloud (2020)
Out of Death (2021) me Titra Shqip