Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Spontaneous (2020) me Titra Shqip

Spontaneous (2020) me Titra Shqip

Një histori shpërthyese dashurie.Oct. 06, 2020United States102 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur nxënësit e shkollave të mesme në mënyrë të pashpjegueshme dhe realisht fillojnë të shpërthejnë, maturantët Mara dhe Dylan luftojnë për të mbijetuar në një botë ku çdo moment mund të jetë i fundit i tyre. Duke lënë një histori dashurie të papritur, Mara dhe Dylan zbulojnë se kur nuk ka shpresë për të nesërmen, ata më në fund mund të fillojnë të shijojnë të tashmen.

Spontaneous (2020) me Titra Shqip
Spontaneous (2020) me Titra Shqip
Spontaneous (2020) me Titra Shqip
Spontaneous (2020) me Titra Shqip
Spontaneous (2020) me Titra Shqip
Spontaneous (2020) me Titra Shqip
Spontaneous (2020) me Titra Shqip
Spontaneous (2020) me Titra Shqip
Spontaneous (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Spontaneous
Vlerësimi IMDb 6.5 8,751 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 246 vota

Regjizori

Aktorët

Katherine Langford isMara Carlyle
Mara Carlyle
Hayley Law isTess McNulty
Tess McNulty
Rob Huebel isCharlie
Charlie
Yvonne Orji isAgent Rosetti
Agent Rosetti
Laine MacNeil isJenna Dalton
Jenna Dalton
Clive Holloway isJoe Dalton
Joe Dalton
Mellany Barros isKatelyn Ogden
Katelyn Ogden
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Afghan Knights (2007) me Titra Shqip
I, Frankenstein (2014) me Titra Shqip
Full Speed (2016) me Titra Shqip
The Boss Baby (2017) me Dublim Shqip
Phobias 2021
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
Escape Room (2017) me Titra Shqip
Shark in Venice 2008 me Titra Shqip
Dark Spell (2021) me Titra Shqip
Death of Me (2020) me Titra Shqip
We Can Be Heroes (2020)
The Conjuring (2013) me Titra Shqip