Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Splice (2009) me Titra Shqip

Splice (2009) me Titra Shqip

Mrekullia më e re e shkencës ... është një gabim.Oct. 06, 2009Canada104 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Clive (Adrien Brody) dhe Elsa (Sarah Polley) janë shkencëtarë të talentuar dhe brilantë. Ata kanë krijuar një specie të re të kafshëve, e cila i ka ngritur ato në superstarë rebelë të botës shkencore. Ata fshehurazi vendosin të shtojnë ADN-në njerëzore në eksperiment dhe rezultati është diçka e jashtëzakonshme: një hibrid femër-kafshë e quajtur Dren, e cila mund të jetë një hap përpara në shkallët evolucionare., Ata së shpejti do të kuptojnë se mund të jetë e dëmshme për veten dhe për njerëzimit në tërësi.

Splice (2009) me Titra Shqip
Splice (2009) me Titra Shqip
Splice (2009) me Titra Shqip
Splice (2009) me Titra Shqip
Splice (2009) me Titra Shqip
Splice (2009) me Titra Shqip
Splice (2009) me Titra Shqip
Splice (2009) me Titra Shqip
Splice (2009) me Titra Shqip
Splice (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Splice
Vlerësimi IMDb 5.7 95,538 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 1,636 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dune (1984) me Titra Shqip
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Halloween (2018) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs 1991
Open Grave (2013) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 (2014) me Titra Shqip
Lazarus (2021) me Titra Shqip
Son 2021
The Bourne Supremacy 2004
Old (2021) me Titra Shqip
Wrong Turn 2003