Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip

Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip

The battle within.May. 01, 2007United States139 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Kostumi i Spider-Man bëhet i zi dhe vetë Peter Parker shndërrohet, duke u bërë shumë i sigurt dhe duke filluar të neglizhojë njerëzit që janë të dashur për të. Kështu Piteri e gjen veten të detyruar të luftojë kundër demonëve të tij dhe – në të njëjtën kohë – kundër dy armiqve të frikshëm: Sandman dhe Venom …

Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Spider-Man 3
Vlerësimi IMDb 6.2 509,618 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 9,864 vota

Regjizori

Sam Raimi
Regjizori

Aktorët

Tobey Maguire isPeter Parker / Spider-Man
Peter Parker / Spider-Man
Kirsten Dunst isMary Jane Watson
Mary Jane Watson
James Franco isHarry Osborn / New Goblin
Harry Osborn / New Goblin
Thomas Haden Church isFlint Marko / Sandman
Flint Marko / Sandman
Topher Grace isEddie Brock / Venom
Eddie Brock / Venom
Dylan Baker isCurt Connors
Curt Connors
Rosemary Harris isMay Parker
May Parker
J.K. Simmons isJ. Jonah Jameson
J. Jonah Jameson
James Cromwell isCaptain Stacey
Captain Stacey
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010)
Wonder Woman 1984 2020
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Archenemy 2020
Edge of the World (2021) me Titra Shqip
Lucy 2014
Drift GTR (2008) me Titra Shqip
Cyborg 2 1993
True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
Born a Champion (2021)
Endangered Species (2021) me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction 2014