Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Spider-Man (2002) me Titra Shqip

Spider-Man (2002) me Titra Shqip

Shkoni në rrotullimin e fundit.May. 01, 2002121 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jetim në moshë të hershme, i ndrojtur (sidomos me Mary Jane Watson, fqinjën e bukur për të cilën kishte një dobësi që fëmijë) dhe paksa i hutuar, Peter Parker u rrit në Queens me tezen May dhe Xha Ben, të cilët e duan shumë dhe për të cilën ai është shumë i lidhur. Një ditë, ndërsa ishte dëshmitar i një demonstrate shkencore në araknide me klasën e tij, Piter kafshohet nga një merimangë e modifikuar gjenetikisht. Ai së shpejti e kupton se ka fituar fuqi të çuditshme që do ta shndërrojnë atë në Spider-Man. Fillimisht ai përdor paraqitjen e tij të re për të shitur fotot ekskluzive të shfrytëzimeve të “Ngjitjes së Murit” gazetës lokale; pastaj përfshihet në një betejë të pa ndaluar me të keqin Green Goblin aka Norman Osborn, shkencëtar, biznesmen dhe babai i mikut të tij më të mirë Harry. Dhe besimi në misionin e tij forcohet kur Xha Ben vdes nga duart e një bandit i cili kishte arritur t’i shpëtonte atij …

Spider-Man (2002) me Titra Shqip
Spider-Man (2002) me Titra Shqip
Spider-Man (2002) me Titra Shqip
Spider-Man (2002) me Titra Shqip
Spider-Man (2002) me Titra Shqip
Spider-Man (2002) me Titra Shqip
Spider-Man (2002) me Titra Shqip
Spider-Man (2002) me Titra Shqip
Spider-Man (2002) me Titra Shqip
Spider-Man (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Spider-Man
Vlerësimi TMDb 7.2 13,490 vota

Regjizori

Sam Raimi
Regjizori

Aktorët

Tobey Maguire isPeter Parker / Spider-Man
Peter Parker / Spider-Man
Willem Dafoe isNorman Osborn / Green Goblin
Norman Osborn / Green Goblin
Kirsten Dunst isMary Jane Watson
Mary Jane Watson
James Franco isHarry Osborn
Harry Osborn
Rosemary Harris isMay Parker
May Parker
J.K. Simmons isJ. Jonah Jameson
J. Jonah Jameson
Cliff Robertson isBen Parker
Ben Parker
Joe Manganiello isFlash Thompson
Flash Thompson
Bill Nunn isJoseph 'Robbie' Robertson
Joseph 'Robbie' Robertson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ghost 1990
Rogue One: A Star Wars Story 2016
Star Wars: The Force Awakens 2015
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Soul (2020)
Nobody 2021
Star Trek (2009) me Titra Shqip
Sniper 2 2002
Dark Phoenix 2019
The Bourne Ultimatum 2007
Avengers: Endgame 2019
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009)