Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 95 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Spectre (2015) me Titra Shqip

Spectre (2015) me Titra Shqip

Një plan që askush nuk shpëton.Oct. 26, 2015United Kingdom148 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një mesazh i fshehtë nga e kaluara e tij e dërgon James Bond (Daniel Craig) në një mision fillimisht në Mexico City dhe më pas në Romë, ku takon Lucia Sciarra (Monica Bellucci), e veja e bukur dhe e ndaluar e një krimineli famëkeq. Duke u infiltruar në një takim të fshehtë, Bond zbulon ekzistencën e një organizate të rrezikshme të njohur si SPECTER. Ndërkohë në Londër, Max Denbigh (Andrew Scott), kreu i ri i qendrës për sigurinë kombëtare, vë në dyshim punën e Bond dhe sfidon rëndësinë e MI6, të udhëhequr nga M (Ralph Fiennes). Bond gjithashtu kontakton fshehurazi Moneypenny (Naomie Harris) dhe Q (Ben Whishaw) për ta ndihmuar atë të zbulojë se kush dhe çfarë qëndron pas SPECTER. Një kërkim që kalon përmes Madeleine Swann (Léa Seydoux), vajza e armikut të vjetër White (Jesper Christensen), e cila mund të ketë çelësin e zgjidhjes së rrjetit të organizatës.

Spectre (2015) me Titra Shqip
Spectre (2015) me Titra Shqip
Spectre (2015) me Titra Shqip
Spectre (2015) me Titra Shqip
Spectre (2015) me Titra Shqip
Spectre (2015) me Titra Shqip
Spectre (2015) me Titra Shqip
Spectre (2015) me Titra Shqip
Spectre (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Spectre
Vlerësimi IMDb 6.8 391,485 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 8,347 vota

Regjizori

Sam Mendes
Regjizori

Aktorët

Daniel Craig isJames Bond
James Bond
Christoph Waltz isErnst Stavro Blofeld
Ernst Stavro Blofeld
Léa Seydoux isDr. Madeleine Swann
Dr. Madeleine Swann
Ralph Fiennes isGareth Mallory / M
Gareth Mallory / M
Naomie Harris isEve Moneypenny
Eve Moneypenny
Monica Bellucci isLucia Sciarra
Lucia Sciarra
Andrew Scott isMax Denbigh / C
Max Denbigh / C
Rory Kinnear isBill Tanner
Bill Tanner
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Transference (2020)
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip
Clean Hands (2015) me Titra Shqip
Colombiana (2011) me Titra Shqip
Pharaoh’s War (2019)
American Ninja 1985
Autopsy (2008) me Titra Shqip
American Samurai 1992
What Lies Below 2020
Foxfire 1996
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip