Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 43 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Species: The Awakening 2007

Species: The Awakening 2007

Irresistible beauty. Unstoppable instincts.Oct. 02, 2007United States98 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Miranda, një mësuese kolegji e cila ka jetuar gjithmonë me xhaxhain e saj Tom, mëson pas një aksidenti se ajo është një hibrid alien, e lindur si rezultat i një eksperimenti në manipulimin e kodit gjenetik. Para se ta merrte përsipër instikti vrasës i krijesës së fshehur në të, Miranda dhe Tom u nisën në kërkim të një kure që vetëm Forbes, i cili së bashku me xhaxhain e tij kuruan eksperimentin, mund ta kishin gjetur.

Species: The Awakening 2007
Species: The Awakening 2007
Species: The Awakening 2007
Species: The Awakening 2007
Titulli origjinal Species: The Awakening
Vlerësimi IMDb 4.1 6,567 vota
Vlerësimi TMDb 4.7 144 vota

Regjizori

Nick Lyon
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Winter Ridge (2018) me Titra Shqip
Suicide Squad: Hell to Pay (2018) me Titra Shqip
Superman: Red Son (2020) me Titra Shqip
Naandhi 2021
The Matrix (1999) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
Sniper 3 2004
Captive (2021)
Aliens (1986) me Titra Shqip
Star Wars: Episode I – The Phantom Menace 1999
Dial 100 (2021) me Titra Shqip