Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 43 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2evoload.io
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Species III 2004

Species III 2004

Beauty is only skin deepNov. 26, 2004United States111 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E besuar e vdekur, Eva transportohet me një ambulancë ushtarake. Gjatë udhëtimit, para se të vritej nga një hibrid, ajo lind një vajzë që rrëmbehet nga Doctor Abbot. Për disa ditë vajza rritet në moshën madhore, duke u bërë një grua e re e mrekullueshme me emrin Sara. Abbot do të donte të zhvillonte ADN të përsosur duke përdorur vezët e Sarës dhe, falë këtij zbulimi, të fitonte Çmimin Nobel. Ai thërret një nga studentët e tij, Dean, për ta ndihmuar atë në eksperiment. Por ndërsa Sara nuk arrin të gjejë njeriun e duhur për tu çiftuar për të lindur qenien e përsosur, një grup hibridësh alien bëjnë shumë përpjekje për t’u riprodhuar me të dhe t’i bëjnë speciet e tyre të mbijetojnë.

Species III 2004
Species III 2004
Species III 2004
Titulli origjinal Species III
Vlerësimi IMDb 4.2 9,144 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 271 vota

Regjizori

Brad Turner
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Children of Men (2006)
What Lies Below 2020
Hollow Man 2000
Ninja Assassin (2009) me Titra Shqip
Fast and Fierce: Death Race 2020
The Paper Tigers 2021
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) me Titra Shqip
Pandorum 2009
Archenemy 2020
Death of Me (2020) me Titra Shqip
Betrayed 1988
Mission: Impossible – Rogue Nation (2015) me Titra Shqip