Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 76 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Species II 1998

Species II 1998

Mating season begins...Apr. 10, 1998United States93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sapo u kthye nga një mision në Mars, Komandanti Ross nuk është saktësisht ai vetë. Ai dalëngadalë po bëhet një entitet i tmerrshëm alien me një qëllim – të shumohet me gratë njerëzore! Kur gra të panumërta pësojnë vdekje të tmerrshme pasi kanë lindur pasardhës gjysmë alien, shkencëtarja Laura Baker dhe vrasësi i punësuar Press Lennox përdorin Evën, një klon alien më të zbutur, për të gjetur Rossin dhe pjellën e tij. S’kaloi shumë dhe Eva arratiset për tu çiftuar me Rossin.

Species II 1998
Species II 1998
Species II 1998
Titulli origjinal Species II
Vlerësimi IMDb 4.4 27,845 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 452 vota

Regjizori

Peter Medak
Regjizori

Aktorët

Michael Madsen isPress Lenox
Press Lenox
Marg Helgenberger isDr. Laura Baker
Dr. Laura Baker
Mykelti Williamson isDennis Gamble
Dennis Gamble
George Dzundza isColonel Carter Burgess Jr
Colonel Carter Burgess Jr
James Cromwell isSenator Judson Ross
Senator Judson Ross
Justin Lazard isPatrick Ross
Patrick Ross
Myriam Cyr isAnne Sampas
Anne Sampas
Baxter Harris isDr. Orinsky
Dr. Orinsky
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Shershaah (2021) me Titra Shqip
Titane (2021) me Titra Shqip
The Cured (2017) me Titra Shqip
Solo: A Star Wars Story 2018
Red Notice (2021) me Titra Shqip
Superman Returns (2006) me Titra Shqip
Dawn of the Beast 2021
The Patriot 2000
Rambo (2008) me Titra Shqip
Foxfire 1996
Jeepers Creepers 3 (2017) me Titra Shqip