Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 84 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Species 1995

Species 1995

Our time is up.Jul. 07, 1995United States108 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kanë kaluar njëzet vjet që kur një radio teleskop dërgoi informacion në lidhje me Tokën dhe ADN-në e qelizave njerëzore në hapësirë. Nga një i panjohur diku tjetër, një sekuencë e ADN-së arrin në një laborator tokësor me udhëzime për ta kombinuar atë me atë njerëzor. Një shkencëtar mendjemadh provon eksperimentin: rezultati është një krijesë femër që rritet me shpejtësi monstruoze. Vajza e bukur është në të vërtetë një e aliene e tmerrshme, e cila arratiset në Los Angeles dhe prej andej përgatit pushtimin jashtëtokësor.

Species 1995
Species 1995
Species 1995
Species 1995
Species 1995
Species 1995
Species 1995
Species 1995
Species 1995
Titulli origjinal Species
Vlerësimi IMDb 5.8 75,277 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 1,092 vota

Regjizori

Mark Egerton
Regjizori

Aktorët

Ben Kingsley isXavier Fitch
Xavier Fitch
Michael Madsen isPreston Lennox
Preston Lennox
Marg Helgenberger isDr. Laura Baker
Dr. Laura Baker
Alfred Molina isDr. Stephen Arden
Dr. Stephen Arden
Forest Whitaker isDan Smithson
Dan Smithson
Herta Ware isMrs. Morris
Mrs. Morris
William Utay isColleague
Colleague
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blindsided: The Game (2018) me Titra Shqip
Kickboxer: Retaliation 2018
Alleyway (2021) me Titra Shqip
Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip
Rush (2013) me Titra Shqip
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
Xtreme (2021) me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction 2014
Occupation: Rainfall (2021) me Titra Shqip
Scarlett (2020) me Titra Shqip
Kickboxer 3: The Art of War 1992
Red Cliff (2008) me Titra Shqip