Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Sparks (2013) me Titra Shqip

Sparks (2013) me Titra Shqip

Mar. 01, 2013USA90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë viteve 1940, supervigjilenti i maskuar Ian Sparks (Chase Williamson) zbulon anën e errët të heroizmit. Duke shkuar pas superdjallit më të rrezikshëm në të gjithë kombin, ai do të përfundojë me jetën dhe reputacionin e tij në gërmadha.

Sparks (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sparks
Vlerësimi IMDb 5.4 11,044 vota
Vlerësimi TMDb 5 69 vota

Regjizori

Aktorët

Ashley Bell isLady Heavenly
Lady Heavenly
Clint Howard isGordon Eldridge
Gordon Eldridge
Scott Rinker isMr. Docherty
Mr. Docherty
Larry Cedar isMr. Prather
Mr. Prather
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Night House (2021) me Titra Shqip
The Wannabe (2015) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
The Hole (2001) me Titra Shqip
Cadaver (2020) me Titra Shqip
Deep Blue Sea 1999
Blame (2021) me Titra Shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip
Knuckledust 2020
The Hater (2020)
Awoken (2020) me Titra Shqip