Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 61 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Space Sweepers 2021

Space Sweepers 2021

2092, the space sweep begins!Feb. 05, 2021South Korea136 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Space Sweepers 2021 me titra shqip

Në vitin 2092, anija kozmike Victory është një nga shumë që mbijeton duke rimarrë mbeturinat hapësinore. Ekuipazhi përbëhet nga piloti i shkëlqyer hapësinor Tae-ho, ish-pirati misterioz Jang, inxhinieri Tiger Park dhe roboti ushtarak i riprogramuar Bubs. Së shpejti, ekipi e gjen veten duke rikuperuar me sukses një anije kozmike të rrëzuar brenda së cilës ata gjejnë një vajzë shtatë vjeçare. Ajo nuk është askush tjetër veçse roboti humanoid i shumë kërkuar nga rojet hapësinore UTS dhe për këtë arsye ekipi vendos të kërkojë një shpërblim për dorëzimin e saj.

Space Sweepers 2021
Space Sweepers 2021
Space Sweepers 2021
Space Sweepers 2021
Space Sweepers 2021
Space Sweepers 2021
Space Sweepers 2021
Space Sweepers 2021
Space Sweepers 2021
Titulli origjinal 승리호
Vlerësimi IMDb 6.6 19,259 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 572 vota

Regjizori

Jo Sung-hee
Regjizori

Aktorët

Kim Tae-ri isCaptain Jang
Captain Jang
Jin Sun-kyu isTiger Park
Tiger Park
Kim Moo-yul isKang Hyun-woo
Kang Hyun-woo
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Avengers (2012) me Titra Shqip
Ant-Man and the Wasp 2018
My Super Ex-Girlfriend (2006) me Titra Shqip
Our Lady of San Juan, Four Centuries of Miracles (2021) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
Jungle Cruise (2021) me Titra Shqip
Settlers (2021) me Titra Shqip
Beckett (2021) me Titra Shqip
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004)
Planet Hulk (2010) me Titra Shqip
X-Men: Apocalypse 2016
Irreversible (2002) me Titra Shqip