Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 365 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip

Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip

Mirësevini në Jam!Jul. 08, 2021United States115 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë një vizite në Warner Bros., kampioni i NBA-së LeBron James dhe djali i tij përfundojnë aksidentalisht të bllokuar në një botë alternative që përmban të gjitha historitë dhe personazhet e krijuara nga studioja, që vijnë nën kontrollin e një force aq të fuqishme sa edhe që nuk funksionon mirë të quajtur AI G. Me ndihmën e Bugs Bunny, LeBron duhet t’i bashkojë Looney Tunes nëse dëshiron të kthehet në realitet.

Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Space Jam: A New Legacy
Vlerësimi IMDb 3.7 1,555 vota
Vlerësimi TMDb 8.1 138 vota

Regjizori

Aktorët

LeBron James isLeBron James
LeBron James
Don Cheadle isAl G Rhythm
Al G Rhythm
Cedric Joe isDominic 'Dom' James
Dominic 'Dom' James
Eric Bauza isDaffy Duck / Marvin the Martian (voice)
Daffy Duck / Marvin the Martian (voice)
Zendaya isLola Bunny (voice)
Lola Bunny (voice)
Bob Bergen isPorky Pig / Tweety (voice)
Porky Pig / Tweety (voice)
Gerald 'Slink' Johnson isLamar the Security Guard
Lamar the Security Guard
Ceyair J. Wright isLeBron 'Bronny' James Jr.
LeBron 'Bronny' James Jr.
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Captain America: The First Avenger (2011) me Titra Shqip
Nightbooks (2021) me Titra Shqip
Spider-Man 2 (2004) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip
Black Panther (2018) me Titra Shqip
Mortal Kombat 2021
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999
Infidel 2019
The Water Horse 2007 me Titra Shqip
Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip
Return of the Jedi 1983