Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 56 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Sounds Like Love (2021) me Titra Shqip

Sounds Like Love (2021) me Titra Shqip

Sep. 29, 2021Spain110 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Maca është një 30-vjeçare e turpshme nga natyra që përpiqet të jetojë jetën në maksimum dhe të jetë e lumtur. Aftësitë e tij treten në punën që bën. Ndikuesja e modës ku ajo është asistente është një person i tmerrshëm dhe shtypës dhe nuk mund të bëjë asnjë lidhje emocionale me djemtë që njeh. Së bashku me Jimena dhe Adriana, dy shoqet e veçanta dhe të dashura gjithmonë të gatshëme për të minimizuar të gjitha problemet, Maca ka arritur ta transformojë Madridin në një qytet ku gjithçka është e mundur.

Gjithçka duket se po shkon mirë derisa ai, i panjohuri, të kthehet në jetën e saj. Leo, dashuria më e madhe dhe gabimi më i madh i jetës së saj, njeriu që i theu zemrën duke asgjësuar vetëbesimin dhe besimin tek meshkujt, rishfaqet në ekzistencën e saj për ta mërzitur. Maca është përpjekur ta harrojë atë, por tani ajo duhet të pranojë kthimin e tij dhe të merret me emocionet që kishte mbajtur nën kyç, duke u përpjekur të menaxhonte kujtesën e pashlyeshme të asaj që mund të kishte qenë, por kurrë nuk ishte.

Plagët e vjetra rihapen dhe Maca do të duhet të ketë guximin të përballet me konfliktet e saj, frikën dhe pasiguritë e saj, në mënyrë që më në fund të marrë kontrollin e jetës së saj.

Sounds Like Love (2021) me Titra Shqip
Sounds Like Love (2021) me Titra Shqip
Sounds Like Love (2021) me Titra Shqip
Sounds Like Love (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fuimos canciones
Vlerësimi IMDb 5.3 606 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 37 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Knocked Up (2007) me Titra Shqip
The New World (2005) me Titra Shqip
No Strings Attached (2011) me Titra Shqip
Falling for Figaro (2021) me Titra Shqip
Willy’s Wonderland 2021
The Proposal (2009) me Titra Shqip
Barbershop: The Next Cut 2016
Atonement (2007) me Titra Shqip
The Painted Veil (2006) me Titra Shqip
Tag (2018) me Titra Shqip
The Get Together (2020) me Titra Shqip
Wish Dragon (2021) me Titra Shqip