Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Sound of Violence (2021)

Sound of Violence (2021)

Her Music KillsMay. 21, 2021Finland94 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Alexis e rikuperoi dëgjimin e saj duke parë vrasjen brutale të familjes së saj kur ajo ishte dhjetë vjeçe. Përvoja zgjoi aftësitë sinestetike tek ajo dhe e vendosi atë në një rrugë të vetë-zbulimit të udhëhequr nga muzika shëruese. Ajo pastaj filloi të mësonte dhe të kërkonte tinguj të rinj.

Për ta mbështetur dhe dashuruar atë është Marie, shoqja e dhomës e cila nuk është në dijeni të sekreteve që Alexis mban. Përballë gjasave për të humbur përsëri dëgjimin e saj, Alexis nuk heq dorë nga vazhdimi i eksperimenteve të tmerrshme të tingullit mbi mishin e njeriut, pa u ndalur në asgjë ose askënd.

Sound of Violence (2021)
Titulli origjinal Sound of Violence
Vlerësimi IMDb 5 270 vota
Vlerësimi TMDb 3 2 vota

Regjizori

Alex Noyer
Regjizori

Aktorët

Tessa Munro isSonya Fuentes
Sonya Fuentes
Brian Huskey isMr. Bell
Mr. Bell
Dana L. Wilson isMrs. Reeves
Mrs. Reeves
Wes McGee isBarry Reeves
Barry Reeves
Mataeo Mingo isMataeo Mingo
Mataeo Mingo
Corsica Wilson isOfficer Davis
Officer Davis
David Gironda Jr. isJarod Korkansky
Jarod Korkansky
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mama (2013) me Titra Shqip
The Manor (2021) me Titra Shqip
Honest Thief 2020
The Green Mile (1999) me Titra Shqip
Playing God (2021) me Titra Shqip
Romeo Must Die 2000
The Expendables (2010) me Titra Shqip
Dominion: Prequel to the Exorcist (2005) me Titra Shqip
The Good Son 1993
GoldenEye (1995) me Titra Shqip
Mirrors (2008) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip