Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 96 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Soulmates (2021) me Titra Shqip

Soulmates (2021) me Titra Shqip

Vetëm një gjë mund të vijë mes këtyre BFF-ve.Nov. 12, 2021Unknown80 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Miqtë më të mirë gjatë gjithë jetës, Sam dhe Jess, janë gjithçka për njëri-tjetrin. Por kur Xhesi takon një të pashëm jashtë shtetit, Landon, Semi fillon të frikësohet se do ta lënë mënjanë. Për t’i bërë gjërat edhe më keq, një korporatë masive – që ndodh të jetë punëdhënësi i Landon – po kërcënon mënyrën e jetesës së qytetit të vogël që ata njohin dhe duan në Vermont. Për të shpëtuar shoqen e saj dhe për të mbrojtur qytetin, Sam do të bëjë të gjitha ndalesat për të mbajtur marrëdhënien e Jess dhe shoqërinë ogurzezë që të mos zhvillohet më tej.

Soulmates (2021) me Titra Shqip
Soulmates (2021) me Titra Shqip
Soulmates (2021) me Titra Shqip
Soulmates (2021) me Titra Shqip
Soulmates (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Soulmates
Vlerësimi IMDb 5.4 8 vota
Vlerësimi TMDb 4.5 2 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Welcome Back Mr. President (2019) me Titra Shqip
Heber Holiday (2007) me Titra Shqip
The Cutting Edge 1992
Psycho Goreman (2021) me Titra Shqip
Don Jon (2013) me Titra Shqip
The Pink Panther (2006) me Titra Shqip
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
Miss Pettigrew Lives for a Day 2008
Barbershop 2002
Mainstream (2020)
You Don’t Mess with the Zohan (2008) me Titra Shqip