Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 51 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Soul (2020)

Soul (2020)

Is all this living really worth dying for?Dec. 25, 2020United States101 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Joe Gardner është një mësues i shkollës së mesme me një dashuri për muzikën xhaz. Pas një koncerti të suksesshëm në Half Note Club, ai papritmas pëson një aksident që ndan shpirtin e tij nga trupi i tij dhe transportohet në Seminarin You, një qendër në të cilën shpirtrat zhvillohen dhe fitojnë pasione para se të transportohen tek një fëmijë i porsalindur. Joe duhet të kërkojë ndihmë nga shpirtrat e tjerë stërvitorë, si 22, një shpirt që ka kaluar vite në Seminarin You, në mënyrë që të kthehet në Tokë.

Soul (2020)
Soul (2020)
Soul (2020)
Soul (2020)
Soul (2020)
Soul (2020)
Soul (2020)
Soul (2020)
Soul (2020)
Soul (2020)
Titulli origjinal Soul
Vlerësimi IMDb 8.1 249,279 vota
Vlerësimi TMDb 8.2 6,210 vota

Regjizori

Pete Docter
Regjizori

Aktorët

Jamie Foxx isJoe Gardner (voice)
Joe Gardner (voice)
Tina Fey is22 (voice)
22 (voice)
Graham Norton isMoonwind (voice)
Moonwind (voice)
Rachel House isTerry (voice)
Terry (voice)
Alice Braga isCounselor Jerry (voice)
Counselor Jerry (voice)
Richard Ayoade isCounselor Jerry (voice)
Counselor Jerry (voice)
Phylicia Rashād isLibba Gardner (voice)
Libba Gardner (voice)
Donnell Rawlings isDez (voice)
Dez (voice)
Angela Bassett isDorothea (voice)
Dorothea (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Madame Claude 2021
We Can Be Heroes (2020)
28 Hotel Rooms (2012) me Titra Shqip
Monamour (2006) me Titra Shqip
Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip
365 Days (2020) me Titra Shqip
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014) me Titra Shqip
The Cooler (2003)
Outsourced 2007 me Titra Shqip
Rurouni Kenshin: The Beginning (2021) me Titra Shqip
Secret Society 2021