Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 71 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Songbird (2020)

Songbird (2020)

The only way out is together.Dec. 10, 2020United States85 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë një bllokimi pandemik, Nico, një djalë i ri me imunitet të rrallë, duhet të kapërcejë ligjin ushtarak, vigjilentët vrasës dhe një familje të fuqishme për t’u ribashkuar me dashurinë e tij, Sara.

Songbird (2020)
Songbird (2020)
Songbird (2020)
Songbird (2020)
Songbird (2020)
Songbird (2020)
Songbird (2020)
Songbird (2020)
Songbird (2020)
Songbird (2020)
Titulli origjinal Songbird
Vlerësimi IMDb 4.7 6,852 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 263 vota

Regjizori

Adam Mason
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Last Paradiso 2021
Platoon (1986) me Titra Shqip
The Road (2009) me Titra Shqip
40 Days and 40 Nights (2002) me Titra Shqip
National Lampoon’s Van Wilder 2002 me Titra Shqip
Night of the Sicario 2021
Reindeer Games (2000) me Titra Shqip
Step Up (2006) me Titra Shqip
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014) me Titra Shqip
Behind the Screen (1916) me Titra Shqip
Detective Chinatown 3 (2021) me Titra Shqip