Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Son of Rambow (2007) me Titra Shqip

Son of Rambow (2007) me Titra Shqip

Jan. 22, 2007United Kingdom96 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Britania e Madhe, vitet 1980. Will është djali i parë i një familje shumë fetare që e ndalon atë të dëgjojë muzikë, të shikojë televizor dhe të rrijë me fëmijët e tjerë. Një ditë Lee Carter, një bashkmoshatar i tij që është terror në shkollë dhe që bën filma të çuditshëm në shtëpi, i tregon atij një kopje pirate të filmit artistik të Sylvester Stallone dhe bota e Will hapet. Djali pranon me padurim të luajë nje marifet nën drejtimin e Lee dhe fshehurazi nga prindërit e tij. Gjatë xhirimeve midis dy shoqëruesve lind një miqësi e vërtetë, e cila do u tregojë atyre ngadalë rrugën për në botën e të rriturve.

Son of Rambow (2007) me Titra Shqip
Son of Rambow (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Son of Rambow
Vlerësimi IMDb 7 31,001 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 323 vota

Regjizori

Aktorët

Bill Milner isWill Proudfoot
Will Proudfoot
Will Poulter isLee Carter
Lee Carter
Jessica Hynes isMary Proudfoot
Mary Proudfoot
Jules Sitruk isDidier Revol
Didier Revol
Ed Westwick isLawrence Carter
Lawrence Carter
Anna Wing isGrandma
Grandma
Tallulah Evans isJess Proudfoot
Jess Proudfoot
Emilie Chesnais isFrench Teacher
French Teacher
Paul Ritter isGeography Teacher
Geography Teacher
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Extinct (2021) me Titra Shqip
Barbara Broadcast (1977) me Titra Shqip
Bad Teacher (2011) me Titra Shqip
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
A Good Doctor (2019) me Titra Shqip
Just Say Yes (2021) me Titra Shqip
The Kissing Booth 2 (2020) me Titra Shqip
Delta Farce 2007 me Titra Shqip
Made 2001
The Right One 2021
Pretty Cool Too (2007) me Titra Shqip
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip